Páté pohárové kolo míří do finiše, ženské osmifinále je v polovině

Denisa Kotzurová (vpravo) v pohárovém utkání na půdě Aligators | foto: Aligators

Pohár Českého florbalu přinesl v uplynulých dnech další výsledky. Ženské osmifinále je v polovině, do finálové rovinky míří také 5. kolo mužského pavouku.


Pavouk poháru žen přinesl na úvod vysoká triumf Vítkovic v Jihlavě 7:0. Stejným výsledkem si pak poradily i florbalistky Bohemians v metropolitním souboji s Panthers. Klání rozhodlo pět tref klokanek z posledního dějství. Čisté konto udržela teprve sedmnáctiletá Anita Vlachová.

S nepořízenou se pak domů vracely extraligové Židenice, které nestačily na Prague Tigers. Velkou bitvu rozhodly domácí florbalistky až v prodloužení, kde jim postup do další fáze vystřelila Irena Palatínusová. Zatím posledními postupujícími hráčkami jsou florbalistky Ostravy, které si díky hattricku Pavlíny Bačové a dvěma trefám z úvodní minuty celkem hravě poradily s Aligators.

K již známým postupujícím z Jaroměře a Butchisu se v mužském pavouku přidala další pětice týmů. Zajímavě se vyvíjí pavouk pro Kanonýry z Kladna, kteří si po vítězné repríze jarního čtvrtfinále play-off 1. ligy s Bulldogs střihnou v osmifinále pro změnu reprízu finálové série s Butchisem. 

K vidění byla také bitva dvou superligistů. Střešovický Tatran svedl velkou bitvu s Black Angels, kteří nezachytili začátek zápasu, ale zvládli do do něj vrátit a dokonce se dostali do vedení. Závěr zápasu však patřil Střešovicím, které po výsledku 12:8 proklouzly do další fáze.

Zajímavou bitvu spolu svedly celky Otrokovic a Znojma. Panthers i přes kontaktní gól ze závěru utkání udrželi vedení 5:4 a těší se na další kolo. V něm uvidíme také Vítkovice, které v poklidu přešly po triumfu 10:0 před divizní Orlovou, a také Ústí, jež v duelu dvou prvoligistů ustálo nápor Hradce a odvezlo si z východu Čech vstupenku do osmifinále po triumfu 6:4.

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se